TVOJE FÓRUM - Registrácia

Berte prosím na vedomie, že priestor na Tvoje Fórum VIKEA.EU využívate na vlastné riziko, a môžte byť pri tom vystavení rôznym textom, ktoré pre Vás môžu byť nevhodné, urážlivé alebo nepravdivé. Sami musíte zvážiť, či informácie o ktorých sa dozviete na Tvoje Fórum VIKEA.EU sú pre Vás vhodné a pravdivé. Odporúčame si každý nápad/pomoc/informáciu overiť aj z iných zdrojov.

Vstupom na “TVOJE FÓRUM” (ďalej len “my”, “nás”, “náš”, “TVOJE FÓRUM”, “http://www.forum.vikea.eu”), súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok. Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok, potom, prosím, nevstupujte a/alebo nepoužívajte “TVOJE FÓRUM”. Tieto podmienky môžme kedykoľvek zmeniť a my spravíme všetko preto, aby sme Vás informovali o týchto zmenách, avšak bude rozumné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas pravidelného používania “TVOJE FÓRUM”, pretože musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované a/alebo upravené.

Naše fórum beží na systéme (ďalej len “oni”, “im”, “ich”, “Tvoje Fórum tímy”), čo je elektronický konferenčný systém vydávaný pod “General Public License” (ďalej len “GPL”). Softvér umožňuje internetové diskusie a GPL mu striktne zakazuje určovať čo môžme a/alebo nemôžme v rámci povoleného obsahu a/alebo správy.

Súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza “TVOJE FÓRUM” alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že “TVOJE FÓRUM” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému, ktorá by porušovala tieto podmienky. Ako užívateľ, súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani “TVOJE FÓRUM” nenesie zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.

 
cron