Lámači rekordov: Nový Spider – Man a Avengers s neuveriteľnýVšetko o hudbe, filmoch a knihách patrí sem.
Oznam fóra
Pomôcky pre vkladanie média: VIDEO - Youtube.com AUDIO - Soundcloud.com

Lámači rekordov: Nový Spider – Man a Avengers s neuveriteľný

Poslaťod jozo » Pon 28. Okt 2019 16:30:16

Obrázok

Asi nie je pochýb o tom, že najočakávanejšími filmami roku 2019 boli Avendgers: Edngame a Spider – Man: Far from home. Väčšinu odborníkov však až tak nezaujímali nové špeciálne efekty, dejová línia či herecké výkony hlavných hviezd. Otázka znela jasne. Dokážu prekonať historicky najúspešnejšie filmy?

Ako prvý sa mohol pochváliť film Avengers: Endgame, ktorý úplne vymazal všetky doterajšie rekordy. Už po prvom víkende premietania totiž jeho tvorcovia oznámili, že dokázal zarobiť neuveriteľných 1,2 miliardy dolárov. O úspechu nebolo pochýb, veď Marvel Studios doslova valcujú poslednú dekádu filmový trh. Posledných 21 filmov im zarobilo 18 miliárd a tvrdenia, že na čo siahnu sa premení na zlato v tomto smere nesporne potvrdzujú. Svoju popularitu počas týchto pár dní ukázali najmä v USA, kde zarobili 350 miliónov. Vôbec ako prvému filmu sa v tomto prípade podarilo zarobiť miliardu skôr ako za týždeň (päť dní). Tým sa mohlo pochváliť len 38 kúskom, z toho ôsmym práve z Marvel Cinematic Universe.

Obrázok

To bol však len prvý cieľ. Ten dôležitejší bol prekonať svojho najväčšieho konkurenta Avatar, ktorý trhol doteraz približne 2,7 miliardy. Otázkou bola len doba, ako dlho to bude trvať...Už v prvej polovici augusta je nám ale známe, že máme v tomto smere novú jednotku a zárobok už pomaly atakuje tri miliardy. Pri rozpočte 356 miliónov je to slušný výkon... Zdá sa , že k vystriedaniu na prvej pozícii príde až v roku 2021 s príchodom Avataru 2 do kín.

Obrázok

Viac sa dočítate tu...
Obrázok užívateľa
jozo
Verný člen - VIKEA
Verný člen - VIKEA
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 29. Sep 2019 17:05:10

Späť na Hudba, film, knihy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron